Tüm piyano öğretmen ve öğretmen adaylarının pedagoji birikimi, kariyeri ve amaçları birbirinden farklı olabilir. Bu nedenle, Piyano Pedagojisi Kişisel Gelişim Seti ile evde kendi başınıza yapılacabilecek çalışmalara ek olarak, iki ayrı süpervizyon seçeneği, siz değerli meslektaşlarımıza sunulmaktadır:

A) PASİF SÜPERVİZYON:

Piyano Pedagojisi Kişisel Gelişim Seti, iki cilt PDF formatında  metin ve 135 kısa videodan oluşmaktadır. Toplam 17 bölüm olan konuların her birinin sonunda, mesleğe yeni başlayan öğretmenler ve tecrübeli öğretmenler için ayrı ayrı olmak üzere 17 adet uygulama çalışması yer almaktadır. Pasif Süpervizyon sisteminde, tüm bu uygulama çalışmalarını hazırlayıp yazar Buğra Gültek ile paylaşabilir; piyano eğitimciliği alanında size önemli katkılar sağlayacak bu konu başlıklarında karşılıklı çalışma imkanı bulabilirsiniz.

Pasif süpervizyon ile ilgili şartları öğrenmek ve bilgi almak için lütfen

iletişim formunu doldurunuz.

B) AKTİF SÜPERVİZYON:

Piyano pedagojisi alanında kariyer yapmak isteyen tüm bireylerin bilgi ve tecrübe düzeyleri, amaçları ve birikimleri farklı olabileceğinden dolayı, kendi gereksinimlerine uygun olan size özel bir  süpervizyon çalışması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Bu tip bir çalışmanın şekillenebilmesi için öncelikle bize, kariyerinizi, eğitimcilik tecrübe ve birikiminizi, piyano icrasındaki seviyenizi ve amaçlarınızı kısaca anlatan bir ön bilgi ile başvurabilirsiniz. Bunun için lütfen iletişim formumuzu doldurunuz ya da e-posta ile bize ulaşınız.